KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 13183073
nr 1318 3073
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färgträsnitt, "Gustavs Vasas skyddsvakt". Signerad, numrerad 81/300. Motivet: 29x90cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:04:12
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén